SALON DLA CIEBIE

Poświęcimy Ci tyle uwagi, na ile zasługujesz. Wchodząc do naszego salonu najważniejsza jesteś TY, a wszystko inne pozostaje za drzwiami.

Fryzjer To-Day

Tutaj możesz być pewna, że nowa fryzura idealnie podkreśli nie tylko Twój kształt twarzy, kolor oczu, cery, ale także Twoją osobowość.

Salon fryzjerski o bardzo ciepłym i kameralnym klimacie.

W cięciu skupiamy się na naturalnym wyglądzie fryzury. Najnowsze techniki strzyżeń pozwalają na wydobycie pięknej formy i idealny kształt fryzury, tak, by mogła układać się sama. Zapomnij o modelowaniu, prostowaniu, kręceniu, wystarczy jedynie suszarka i będziesz wyglądać zjawiskowo.

Każda wizyta poprzedzona jest rozmową. Zanim weźmiemy nożyczki w ręce przeprowadzamy konsultację,dowiadujemy się, jakie masz włosy, jak wygląda ich dotychczasowa pielęgnacja i jakie są Twoje oczekiwania, następnie wspólnie ustalamy, jak ma wyglądać Twoja wymarzona fryzura.


Okazując nam zaufanie, staramy się docenić to, kim jesteś naprawdę. Fryzurą i koloryzacją wydobywamy i podkreślamy Twój styl bycia i prawdziwą osobowość. Wyjdziesz zadowolona nie tylko z dobrą fryzurą, ale także wiedzą o stanie włosów i skóry głowy oraz informacją, jak zachować zdrowy blask włosów na długo.

Chcemy, byś poczuła się zadbana i zaopiekowana pod każdym względem, dlatego pracujemy na profesjonalnych produktach marki goldwell, które pozwalają nam wydobyć z Twoich włosów to, co najpiękniejsze.

Salon fryzjerski na warszawskim Śródmieściu

Zaraz po wejściu do naszego salonu poczujesz niesamowitą energię! Bo właśnie z energią i pasją wykonujemy tu wszystkie usługi – od damskiego strzyżenia długich włosów, przez modelowanie, po koloryzacje sombre lub ombre. Nasi styliści to doskonali fachowcy – mają dobry warsztat i doświadczenie, a ich zaangażowanie sprawia, że są naprawdę świetni w tym, co robią. Odwiedź nasz salon Fryzjer To-Day w Warszawie na ulicy Wilczej, poczuj ten wyjątkowy klimat i pozwól nam stworzyć fryzurę, która nie tylko podkreśli Twoje naturalne piękno, ale także Twój charakter. Zapraszamy!

Strzyżenie dzieci, modelowanie włosów i inne usługi fryzjerskie

Oferujemy pełen zakres usług – strzyżenie damskie, tworzenie stylizacji, zarówno codziennych, jak i na większe wyjścia (ślub, wesele czy inne uroczystości), pielęgnację włosów, modelowanie, a także koloryzacje – między innymi ombre i sombre. Szablonowe rozwiązania nie są dla nas – my do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wydobywając z włosów naturalne piękno. Nieustannie rozwijamy swoje fryzjerskie umiejętności, śledzimy trendy i z przyjemnością podejmujemy się nowych wyzwań.

Fryzjer To-Day – najlepszy salon fryzjerski na warszawskim Śródmieściu!

Nasz salon to miejsce dla osób, które cenią wysoki standard oferowanych usług i gościnną atmosferę. Każdy Klient traktowany jest ze szczególną troską – odwiedź nas w centrum Warszawy i przekonaj się sam! Zanim wykonamy metamorfozę fryzury, przeprowadzamy konsultację – poznajemy włosy i Twoje oczekiwania, dowiadujemy się, jak wygląda ich codzienna pielęgnacja, doradzamy i dokładnie omawiamy cały proces planowanych zmian.

Usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie

W codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych narzędzi oraz luksusowych kosmetyków najwyższej jakości. Profesjonalne produkty jednej z najlepszych marek produkujących kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji i stylizacji – Goldwell – w połączeniu z naszym doświadczeniem i kreatywnością, tworzą doskonałą kompozycję! Modną koloryzacją, modelowaniem, pielęgnacją lub nowym cięciem dopasowanym do kształtu twarzy, koloru cery i oczu oraz do Twojej osobowości, wydobędziemy piękno i blask z Twoich włosów, a tym samym sprawimy, że poczujesz się wyjątkowo i nabierzesz pewności siebie.

Zakład fryzjerski w centrum Warszawy

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na okolicznościowe modelowanie włosów, dekoloryzację, keratynowe prostowanie, stworzenie efektownych refleksów, ombre, dające natychmiastowe efekty zabiegi pielęgnacyjne czy tylko lekkie podcięcie grzywki lub końcówek – u nas otrzymasz najlepszą obsługę. Zadzwoń i powiedz nam, o czym marzysz – może chcesz zupełnie zmienić swój wizerunek, a może zależy Ci tylko na odświeżeniu wyglądu – zarezerwuj termin i przyjdź na konsultacje. Pozwól sobie na odprężenie i relaks przy filiżance dobrej kawy, oddaj się w ręce specjalistów z Fryzjer To-Day! Stworzymy piękną fryzurę Twoich marzeń! Zapraszamy!